Problem z ekranem w Rx2/3

Discussion in 'Polish Forum' started by Guardian111, Mar 17, 2018.

1. Guardian111

Guardian111 New Member

Witam
    Mam dosyć udręczający problem gdyż po zainstalowaniu najnowszej wersji Arctic Fox'a mój ekran po prostu się wyłączył. Nie wiem czy to problem z moim boxem czy w jakiś sposób da się to zniwelować dodam również że po zainstalowaniu oprogramowania od producenta występował taki sam problem.

2. TrawsoN

TrawsoN New Member

Witaj,

Wydaje mi się, że to może nie być wina oprogramowania lecz hardware'u. Sam ostatnio miałem podobny problem z moim RX'em 2/3, podczas normalnego użytkowania z oprogramowaniem od wismec'a raptem przestał działać wyświetlacz. Następnego dnia podczas oddawania go na gwarancje sprzedawca powiedział, że to dość często się z nim zdarza i pewnie tylko styki od ekranu będzie trzeba przylutować. Przy odbiorze okazało się że miał racje, wystarczyło go rozkręcić i polutować.

Podsumowując, jeżeli masz go jeszcze na gwarancji i wytrzymasz tydzień bez niego to leć prosto z paragonem do sklepu a jak niestety nie, to nie pozostaje Ci nic innego niż rozkręcenie go i przylutowanie tego samemu, oczywiście o ile to jest właśnie tym problemem który dopadł Twojego RX'a. Mam nadzieje, że udało mi się pomóc :)