Problem z ekranem w Rx2/3

Discussion in 'Polish Forum' started by Guardian111, Mar 17, 2018.

 1. Guardian111

  Guardian111 New Member

  Joined:
  Mar 17, 2018
  Messages:
  5
  Likes Received:
  0
  Witam
  Mam dosyć udręczający problem gdyż po zainstalowaniu najnowszej wersji Arctic Fox'a mój ekran po prostu się wyłączył. Nie wiem czy to problem z moim boxem czy w jakiś sposób da się to zniwelować dodam również że po zainstalowaniu oprogramowania od producenta występował taki sam problem.
   
 2. TrawsoN

  TrawsoN New Member

  Joined:
  Mar 23, 2018
  Messages:
  1
  Likes Received:
  0
  Witaj,

  Wydaje mi się, że to może nie być wina oprogramowania lecz hardware'u. Sam ostatnio miałem podobny problem z moim RX'em 2/3, podczas normalnego użytkowania z oprogramowaniem od wismec'a raptem przestał działać wyświetlacz. Następnego dnia podczas oddawania go na gwarancje sprzedawca powiedział, że to dość często się z nim zdarza i pewnie tylko styki od ekranu będzie trzeba przylutować. Przy odbiorze okazało się że miał racje, wystarczyło go rozkręcić i polutować.

  Podsumowując, jeżeli masz go jeszcze na gwarancji i wytrzymasz tydzień bez niego to leć prosto z paragonem do sklepu a jak niestety nie, to nie pozostaje Ci nic innego niż rozkręcenie go i przylutowanie tego samemu, oczywiście o ile to jest właśnie tym problemem który dopadł Twojego RX'a. Mam nadzieje, że udało mi się pomóc :)